Tilbake til alle rapporter

Trafikklys mangler skjermer

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 23:55, søndag 2 august 2020

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Det har i over ett år manglet skjermer på det ene trafikklyset i krysset Vesterngata og Hønengata. Ifølge Ringblad ble trafikklyset ødelagt i juni 2019. Det er fortsatt ikke reparert. Ved lavtstående morgensol er det vanskelig å se hvilken farge trafikklyset har. Dette utgjør dermed en trafikkfare.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:59, tirsdag 1 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:10, tirsdag 29 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter