Tilbake til alle rapporter

Veidekke mangler flere steder, helt fra avkjøringen på 616 og opp til snuplassen i Ekornbakke.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ole Barstad 14:51, tirsdag 4 august 2020

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Skadene på veidekket fra hovedveien og opp til vei-enden i Ekkornbakke blir verre etterhvert. Burde repareres før vinteren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Slag-kanter ved avkjøringen fra hovedvei. Flere slike lenger oppe. Snuplassen på vei-enden mangler også fast dekke.

    Sendt inn av Ole Barstad 21:03, lørdag 8 august 2020

  • I svingene ved Ekornbakke nr 3 og nr 5

    Sendt inn av Ole Barstad 07:52, søndag 9 august 2020

  • Hva skjer?

    Sendt inn av davikneset@gmail.com 20:35, lørdag 29 august 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:53, onsdag 2 september 2020

  • Ingen respons flere uker etter at problenmet ble rapportert. (Ikke noen beskjed tilbake.) Og veien blir naturligvis verre etterhvert.

    Sendt inn av Ole Barstad 10:53, onsdag 2 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:29, torsdag 1 oktober 2020

  • Ingenting er blitt gjort.

    Sendt inn av Ole Barstad 02:29, torsdag 1 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter