Tilbake til alle rapporter

Hull, sprekker og dumper i asfalt.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Gunn Viviann Aarmo 19:36, tor. 6 august 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Fosnes 4 minutter senere

Mange hull, sprekker og dumper i asfalten på fylkesvei 769 på strekningen Salsnes-Briksillantrekningen. Brekt veiskulder flere steder på strekningen også. Det er så smalt mellom autovernene at lastebil/buss og en vanlig personbil ikke kan passere hverandre. Delvis dårlig ryddet vegetasjon på siden av veien som hindrer sikt gjennom svinger. Meget trafikkfarlig strekning!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:44, lør. 5 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:40, lør. 3 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter