Tilbake til alle rapporter

Mørk lampe/ gatebelysning. Vært i over en mnd

Rapportert i kategorien Gatelys av Conny Agstad 04:05, fredag 7 august 2020

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Mørk lampe i lang tid nå. Er gangfelt der og rett inn i en rundkjøring. Rett utenfor øisteinsgate 3.Moss.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:59, fredag 4 september 2020

  • Meldt ifra tidligere til Moss kommune men de sier de ikke eier denne. Da må det jo være statens veivesen.

    Sendt inn av Conny Agstad 12:59, fredag 4 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter