Tilbake til alle rapporter

Flere dype hull

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Tanjamerete@gmail.com 07:01, lør. 8 august 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Klæbu 4 minutter senere

Det har vært flere dype hull i flere måneder. Fylt i tidlig i vår men det holdt ikke lenge

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Tanjamerete@gmail.com 07:22, lør. 5 september 2020, markert som fikset

  • Veldig mørk gate med mange små barn som er vanskelig å se pga av manglende gatelys

    Sendt inn av Tonje Vanebo 22:48, fre. 6 november 2020

  • Denne gata er også bekmør med mange barn. Kunne trengt litt lys

    Sendt inn av May Hegvold 23:24, fre. 6 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter