Tilbake til alle rapporter

Bom + Steinblokk

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Ole Jørgen Bratland Bull 09:31, tirsdag 11 august 2020

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Kombinasjon bom + steinblokk er farlig. På bildet velger syklisten fotgjengrfeltet da sykkelveien er helt sperret - i begge retninger..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • I tillegg til å legge dette inn i "fiks gata mi" så tok jeg direkte kontakt med Thorstein Hymer i Statens vegvesen, Drift og vedlikehold. Han sørget for at steinblokken ble fjernet samme uke jeg meldte.

    Sendt inn av Ole Jørgen Bratland Bull 10:18, tirsdag 8 september 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter