Tilbake til alle rapporter

Gravd grop som er fylt med søppel

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 19:34, tir. 11 august 2020

Sendt til Dyrøy 1 minutt senere

Det er gravd en grop i enden av et jorde, og denne er fylt med søppel. Det kan se ut til at noen har planer om å fylle igjen gropa. Vinje, Dyrøy kommune.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter