Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke virker.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:36, ons. 19 august 2020

Sendt til Holmestrand og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Gatelyset er mørkt når det burde være tent. Veien er gjennomgangstrafikk For gående og syklende ned til Holmestrand og toget. Så viktig å få ordnet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?