Tilbake til alle rapporter

Manglende fotgjengerovergang

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Hanna Trædal 09:52, torsdag 20 august 2020

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det mangler fotgjengerfelt på denne veien. Det er en meget sårbar gruppe som jobber ved Personalpartner som må krysse vegen daglig på vei til og fra arbeidsplass, og mellom lokasjonene og arbeidsstasjonene ved "Calrbergveien bruktmarked" og de øvrige arbeidsstasjonene i Carlbergveien 3-5. Det oppstår stadig farlige situasjoner og usikkerhet i trafikken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:23, torsdag 17 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:42, tirsdag 20 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter