Tilbake til alle rapporter

Hvorfor fikses ikke dette gatelys snart.

Rapportert i kategorien Gatelys av Jan inge Vaagland 21:57, tor. 20 august 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 2 minutter senere

Gatelys lovt fikset flere ganger, men lite skjer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:35, fre. 18 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:26, fre. 16 oktober 2020

  • Ser ut til at det blir mørkt denne vinteren også!

    Sendt inn av Jan inge Vaagland 20:42, man. 9 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:28, søn. 15 november 2020

  • Virket kun 1 kveld.. Mørkt igjen.

    Sendt inn av Jan inge Vaagland 20:28, søn. 15 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:49, man. 14 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:53, mandag 11 januar 2021

  • Fortsatt mørkt.

    Sendt inn av Jan inge Vaagland 14:53, mandag 11 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter