Tilbake til alle rapporter

Gatelys utenfor Myrerveien 84 har ikke virket siden våren

Rapportert i kategorien Gatelys av Svein Gustav Gjersøe 22:58, tor. 20 august 2020

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Ingen lys i gatelyset her utenfor Myrerveien 84

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken er løst hurtig og flott.

    Sendt inn av Svein Gustav Gjersøe 23:49, tor. 17 september 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter