Tilbake til alle rapporter

4 stk gatelys i den gang- og sykkelveien på Lillebekkmoenboligfelt funker ikke. Dette fra Veslebekkmoen 33 sørover.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 09:27, fredag 21 august 2020

Sendt til Tynset og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Se problemstillingen som beskrevet oppe.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:23, fredag 18 september 2020

  • Etter 4 uker venter vi fortsatt på behandling av saken. Det er mørkt på gang-og sykkelveien.

    Publisert anonymt 20:23, fredag 18 september 2020

  • Problemet er løst.

    Publisert anonymt 21:13, fredag 9 oktober 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter