Tilbake til alle rapporter

Veldig stor kul i veien. varlset om dette i snart 1 år!

Rapportert i kategorien Hull i vei av Hans-Marius Jakobsen 14:18, fre. 21 august 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Stokke 1 minutt senere

Det er 2 steder veien er ødelagt. ca 75 meter mellom hverandre! måtte bytte dempere på bilen nå bl.a annet på dette. FIKS DETTE SNAREST!!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har ved to ulike anledninger i løpet av et år nå slått istykker lyspærer når jeg har kjørt nedi dette hullet.

    Publisert anonymt 08:36, søn. 6 september 2020

  • De skal jobbe med veien frem til 5. oktober. de har gravd opp hele veien ett godt stykke

    Sendt inn av Hans-Marius Jakobsen 15:11, fre. 18 september 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter