Tilbake til alle rapporter

Veiev gror igjen snart. Kanter må klippes. Mye barn ute.

Rapportert i kategorien Park/landskap anonymt 16:03, lør. 22 august 2020

Sendt til Re 2 minutter senere

Kanter og vegetasjon må klippes i Solbyveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:39, man. 21 september 2020

  • Still open, via questionnaire, 20:09, man. 19 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?