Tilbake til alle rapporter

Kantslått blir aldri tatt om sommeren i Svelgen

Rapportert i kategorien Trær anonymt 17:04, lørdag 22 august 2020

Sendt til Bremanger 1 minutt senere

Klagde på kantslått i fjor til Vegvesenet. Fekk då beskjed om at den skulle takast før og etter jonsok. Denne er ikkje tatt i år heller, og det ser rett og slett trist og ustelt ut.

Har observert en traktor med med kanteklipper på, men den har kun kjørt igjennom .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter