Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:50, lørdag 22 august 2020

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Gatelysene i Vedvik lyser ikke om kvelden, slik de skal.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelysene frå Dæmring i Langeneset og vidare ut mot Vedvik er ikkje kome på etter sommaren

    Sendt inn av Janne Halsør 23:08, torsdag 27 august 2020

  • Manglende gatelys om kvelden.

    Publisert anonymt 22:00, lørdag 29 august 2020

  • Gatelysene i Vedvik fungerer fortsatt ikke. Dette har vært rapportert inn flere ganger siden sommeren, men er fortsatt ikke ordnet! Forventer en snarlig løsning på problemet!

    Publisert anonymt 13:41, lørdag 12 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:55, søndag 20 september 2020

  • Lysene ble ordnet, men er igjen ute av drift.

    Publisert anonymt 10:55, søndag 20 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter