Tilbake til alle rapporter

Særs trafikkfarlig dypt hull ved kryss mellom Konnerudgata og Gramsborgveien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:50, søndag 23 august 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 4 minutter senere

I løpet av de siste ukene har det kommet et omfattende, stort, dypt og særs stygt hull i krysset mellom Konnerudgata og Gramsborgveien. Hullet er trafikkfarlig da bilister kaster seg unna. Dette hullet er av en slik karakter at hvis man kjører i det, så risikerer man å ødelegge store deler av bilens understell. Dette hullet bør utbedres så fort som mulig før biler eller trafikanter tar skade av det!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meget bra

    Publisert anonymt 20:25, søndag 20 september 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter