Tilbake til alle rapporter

Feil veioppmerking

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 10:54, man. 24 august 2020

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Feil oppmerket etter reasfaltering. Tilrettelagt krysningspunkt er blitt oppmerket som gangfelt. Oppmerkingen er ikke i henhold til gjeldene plan.

Barnehagen på stedet er i tillegg nedlagt og det er derfor ikke økt grunnlag for enda et gangfelt 50m fra eksisterende gangfelt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:38, tir. 22 september 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:58, tir. 20 oktober 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter