Tilbake til alle rapporter

Gate lyset ved hus nr30 lyser ikke og har kommet og godt over lang tid. Og nå slår den seg ikke på. Med tanken på at det er mange som går her så burde det ha lyst med tanken på trafikken

Rapportert i kategorien Gatelys av Haakon Marius 17:16, tir. 25 august 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 4 minutter senere

Burde ha fikset gate lyset på grunn av det er en del som bruker veien for turer og trafikken

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelys virker ikke.

    Sendt inn av Marianne Sigurdsen Vold 23:39, tor. 3 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter