Tilbake til alle rapporter

Mye vegetasjon ved undergang på gang og sykkelvei fra Evjufeltet til skolen og sentrum

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Reidun Lien Johansen 20:14, tir. 25 august 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 1 minutt senere

Dårlig sikt for fotgjengere og syklister på begge sider av undergangen. Greiner med mye løv henger utover.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:58, ons. 23 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:28, lør. 24 oktober 2020

  • Tar lang tid.

    Sendt inn av Reidun Lien Johansen 18:28, lør. 24 oktober 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:08, søn. 22 november 2020

  • Løvet er borte for i år, men greinene henger ut i gangveien. Burde vært ryddet i vegetasjonen.

    Sendt inn av Reidun Lien Johansen 18:08, søn. 22 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:30, tir. 22 desember 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter