Tilbake til alle rapporter

Mangler kantklipping

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 01:35, torsdag 27 august 2020

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Di som klipper med kantklipper har bare klippet opp til rotsundelv samfunnshus og stoppet der. Dette har skjedd flere år på rad. Dette fører til att kratt har begynt å få greiner som vokser ut i veibanen. Veien er i utgangspunktet smal og det er ikke heldig att barn som sykler til skolen ikke tør legge seg ut mot veiskulder. Dette kan føre til trafikkfarlige situasjoner. I tillegg er det mye elg i området, som kan skjule seg i kratt og kan komme brått på for kjørende. Håper dette kan tas tak i snarest mulig,

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Legger ved bilder av deler av veien. Problemer å se 50 sone skiltet.

    Publisert anonymt 09:15, torsdag 27 august 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:41, fredag 25 september 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter