Tilbake til alle rapporter

Etter endt kommunalt arbeid

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:58, man. 15 august 2011

Sendt til Nannestad og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Sommeren 2010 utførte Nannestad Kommune arbeid med å sette opp gatelys i Gamle Dalsveg og Tranevegen. Lysene fungerer, men det er ikke asfaltert der hvor man måtte grave opp veien. Ved innkjøringen til Tranevegen er det også, som følge av gravearbeidet, et kumlokk som stikker 10 cm høyere enn veibanen. Unødvendig å ikke fullføre arbeidet og svært dårlig å ikke fullføre året etter (kunne vært forståelig at de ventet en sesong grunnet tele i fjor høst, men nå burde dette vært utbedret)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter