Tilbake til alle rapporter

Dype hull i sentrumsgata vest for undergangen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Vidar Tuer 13:45, fre. 28 august 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 4 minutter senere

Veien ble skrapet på onsdag, MEN veien ned mot undergangen ble ikke skrapet. Flere store hull.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:51, fre. 25 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:59, fre. 23 oktober 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:29, lør. 21 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:03, lør. 19 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:41, søndag 17 januar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:34, søndag 14 februar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:19, mandag 15 mars 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:35, mandag

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter