Tilbake til alle rapporter

Trær på kommunal eiendom. Har prøvd å få kommunen til å fjerne disse siden mars 2020

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 20:47, lør. 29 august 2020

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Trærne vokser på utsiden av en levegg. Kommunen klipper gresset og må kjøre ut i sykkel og gangstien. Problemet er forelagt Stavanger kommune og vi ble lovet at kommunen skulle komme å fjerne trærne og kjøre vekk. Dette fikk jeg melding på i april 2020 og har purret 2 - 3 ganger etterpå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:38, lør. 26 september 2020

  • Dårlig erfaring. Tok kontakt med kommunen første gang 24.03.2020. Fikk etter diverse sms -er, den 20.04.2020 beskjed at oppdraget skulle utføres av kommunen.

    Publisert anonymt 23:38, lør. 26 september 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 11:11, søn. 25 oktober 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter