Tilbake til alle rapporter

Lys utenfor Tronbølvegen 20 fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Vidar Holstad 22:44, lørdag 29 august 2020

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Lys i Tronbølvegen 20 har ikke fungert siste måned.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:59, tirsdag 29 september 2020

  • Det er like svart. Hjelper ikke å melde fra gjennom Fiksgatami.

    Sendt inn av Vidar Holstad 18:59, tirsdag 29 september 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:11, tirsdag 27 oktober 2020

  • Problemet er ikke løst. Ingen tilbakemelding. Fortsatt svart.

    Sendt inn av Vidar Holstad 22:11, tirsdag 27 oktober 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:43, onsdag 25 november 2020

  • Ingen tilbakemelding fra kommunen og det er fortsatt mørkt.

    Sendt inn av Vidar Holstad 15:43, onsdag 25 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter