Tilbake til alle rapporter

Mange humpler i veien.

Rapportert anonymt 13:20, søn. 30 august 2020

Sendt til Tjøme og Vestfold 5 minutter senere

Mange humpler i veien, i høyre hjulspor når man kjører nordover. Over en strekning på ca 100 meter.Vært sånn i mange år. Plassering på kart er ca. Humplene starter ca 100 meter før autovern, og er frem til autovern. Fylkesvei!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter