Tilbake til alle rapporter

Gjengrodd fortau tvinger folk til å gå i veien

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Olav Rønnestad Birkeland 15:11, søndag 30 august 2020

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gjengrodd fortau på begge sider av veien i enden av Mekanikerveien, 0683 Oslo, tvinger folk til å gå i selve bilveien. Her der det parkering langs vei og ellers lite oversiktelig for bilister som ofte kommer i høyere fart enn fartsgrensen tilsier.

Fortau på høyre siden av veien, sett fra kjøreretning i veien, er også i dårlig stand. I første omgang bør vel buskas ryddes, men kanskje man bør se på utbedring av selve fortauet her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter