Tilbake til alle rapporter

Hele fortauet er nedsenket

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 21:02, mandag 31 august 2020

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Ved krysset er hele fortauet nedsenket, lavere enn veinivå, gjelder ikke bare fortauskanten. Når det regner blir det en stor søledam der fortauet skulle vært. Fotgjengere må gå ut i veibanen. Når det slutter å regne blir det liggende masse slam der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter