Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk. Firkantet dobbelt.

Rapportert anonymt 23:55, tirsdag 1 september 2020

Sendt til Oslo mindre enn et minutt senere

Løst kumlokk i Nedre Skøyen Vei, like ovenfor trikkeskinnene på vei oppover i Nedre Skøyen Vei. Kumlokket har vært løst siden juli. Vært i dialog med VAV. Bymiljøetaten, Ruter og Telia, ingen av de eier kumlokket og vil derfor heller ikke fikse det. Håper denne siden kan nå riktig eier, slik at det blir fikset snarlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter