Tilbake til alle rapporter

Støy skjermen er fullstendig nedtagget på siden inn mot gangveien

Rapportert i kategorien Graffiti/tagging anonymt 16:50, onsdag 2 september 2020

Sendt til Oslo 5 minutter senere

Støy skjermen er fullstendig nedtagget på siden inn mot gangveien. Dette er det ikke gjort noen med på snart ett år. Dette er veien ned mot bekkelagsbadet der vi vet at Oslo havn har fjernet tagging jevnlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter