Tilbake til alle rapporter

Kumlokk som bråker når biler kjører over, dette etter en inspeksjon for ca 1 uke siden. Vi er flere som har soverom ut mot denne gaten.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:42, onsdag 2 september 2020

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Kumlokk som dunker/bråker når biler kjører over.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Helt fantastisk, fikk også en Mail fra kommunen hvor de fulgte opp og fikk informert om søppel som var kastet i naturen og det er også ryddet vekk.

    Publisert anonymt 21:01, onsdag 30 september 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter