Tilbake til alle rapporter

Gatelyset som lyser opp RV5 inn til Florø, er avslått.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:12, søndag 6 september 2020

Sendt til Flora og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelyset er mørklagt langs RV5 mellom krysset opp til Bjørndalvegen og videre inn til Florø. Jeg mistenker dette skjedde etter at strømbruddet tidligere i uka. Muligens en sikring eller lign ble slått ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er nå lys igjen på veien.

    Publisert anonymt 13:38, lørdag 19 september 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter