Tilbake til alle rapporter

Løst kumlokk i inderøyveien.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 00:10, tir. 8 september 2020

Sendt til Inderøy og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Stor sjenanse for de som bor i nærheten eller ferdes der. Støyer mye når tungtransporter kjører der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 08:13, tir. 6 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?