Tilbake til alle rapporter

Frilandsbush på fortau må fjernes. Dårlig fortausløsning

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:13, tirsdag 8 september 2020

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Fullstendig igjengrodd fortau/gangsti hjørnet Østensjøveien/Oppsalveien. Mangler asfalt på ene siden av dette hjørnet. Kombinert med dårlig vedlikehold av løsningen gir det konstant dårlig sikt for trafikkanter som skal ut i Østensjøveien og urimelig dårlige forhold for myke trafikkanter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter