Tilbake til alle rapporter

T-jernstang stikker ut mot gang/sykkelbane etter at skilt er påkjørt.

Publisert av Gisle Eikeland 12:38, tir. 8 september 2020

Sendt til Porsgrunn og Telemark 2 minutter senere

Ved innkjøring til tidligere båtopplagsplass er et skilt kjørt ned.Dette medfører at en av T stolpene peker ut mot gang/sykkelbane der skolebarn ferdes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 13:57, ons. 7 oktober 2020

  • Det ble fikset raskt.Stangen er rettet opp,men skiltet er ikke satt opp igjen.Faremomentet er fjernet og det er bra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Gisle Eikeland 13:57, ons. 7 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?