Tilbake til alle rapporter

Lysregulering fungerer ikke 100%

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 16:29, tir. 8 september 2020

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Lysregulering mot Sunndal-side fungerer ikke som tiltenkt. Det lyser grønt selv uten biler der (sensor feil?) Trafikk avvikling er jo da ikke ideel, siden biler på motsatt side må stå og vente på grønt lys unødvendig lenge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?