Tilbake til alle rapporter

Manglende veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av Vigdis Andersen 21:04, tir. 8 september 2020

Sendt til Skjervøy og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Mørklagte veilys strekning fjellfinnbukta til Lutberg siden i mars.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:12, tor. 8 oktober 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Vigdis Andersen 09:27, tir. 10 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter