Tilbake til alle rapporter

Mangler asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:54, man. 15 august 2011

Sendt til Rennebu og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Et hull er blitt tetta etter mye vann,mere vann får grusen til å renne så nå er det en fin dump igjen,vi trenger asfalt på den biten NÅ! bilene tar nedi dumpen og det er ikke bra.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 16:11, man. 12 september 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter