Tilbake til alle rapporter

Gatelys blinker ukontrollert - mellom Tromboneveien 16 og 17

Rapportert i kategorien Gatelys av Stein Hoem 13:27, ons. 9 september 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 3 minutter senere

Gatelys blinker ukontrollert - kan stå på noen minutter, så blinke av og på en periode - for enten å slå seg helt av en stund eller på igjen. Svært forstyrrende da det skinner/blinker rett inn i stua. Har vært slik siden jan/februar - da det var strømbrudd på gatelysene i gata som ble utbedret.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:02, ons. 7 oktober 2020

  • Gatelys er ute av drift ved nr.22 og 25

    Sendt inn av Svein Stranden 19:29, ons. 14 oktober 2020

  • 4 innerste gatelys i Tromboneveien er ute av drift og har vært ute i lang tid. På tide at dette utbedres da det er farlig mørkt.

    Publisert anonymt 09:22, fre. 23 oktober 2020

  • 4 innerste gatelys i Tromboneveien er ute av drift og har vært ute i lang tid. På tide at dette utbedres da det er farlig mørkt.

    Publisert anonymt 09:23, fre. 23 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter