Tilbake til alle rapporter

Lampe på HappyHomes er ødelagt. Den MÅ fjernes etter at kommunen kuttet kabelen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:46, lør. 12 september 2020

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Lampen ble fra koblet for fem år siden, og jeg som huseier ønsker å få strøm på den da det blir veldig mørkt og traffkkfarlig i området, men kommunen vil ikke gjør dette.. Hvis dere ikke fjerner den, så fjerner vi den på kommunes regning!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?