Tilbake til alle rapporter

Nytt gatelys fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Erling Gjøstøl 16:56, lør. 12 september 2020

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det ble satt opp ny stålmast med moderne armatur i vår (2020). Den har sannsynligvis aldri fungert, men først nå, da det ble mørkt om kvelden, er problemet oppdaget. Masta står ved et postkassestativ, derfor er det ekstra uheldig at lampa ikke virker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er ved innkjøringen til Trostholvegen 29

    Sendt inn av Erling Gjøstøl 14:20, tir. 15 september 2020

  • Det tok veeeldig lang tid før det ble fikset (våren 2021). Etter en tid slukket det igjen. Ny rapport ble sendt på FiksGatami. Nå (august 2021) er det igjen reparert, og ser ut til å fungere. Bra!

    State changed to: Løst

    Sendt inn av e-olav-g@online.no 15:15, tir. 17 august 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?