Tilbake til alle rapporter

Nytt gatelys fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Erling Gjøstøl 16:56, lør. 12 september 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 4 minutter senere

Det ble satt opp ny stålmast med moderne armatur i vår (2020). Den har sannsynligvis aldri fungert, men først nå, da det ble mørkt om kvelden, er problemet oppdaget. Masta står ved et postkassestativ, derfor er det ekstra uheldig at lampa ikke virker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er ved innkjøringen til Trostholvegen 29

    Sendt inn av Erling Gjøstøl 14:20, tir. 15 september 2020

  • Det tok veeeldig lang tid før det ble fikset (våren 2021). Etter en tid slukket det igjen. Ny rapport ble sendt på FiksGatami. Nå (august 2021) er det igjen reparert, og ser ut til å fungere. Bra!

    Sendt inn av e-olav-g@online.no 15:15, tir. 17 august 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter