Tilbake til alle rapporter

Kumme-lokk mangler pakninger.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:13, mandag 14 september 2020

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Der har blitt ganske høye dunke lyd når bilene kjører over kumme lokkene i Vårveien. (Vårveien/Lineaveien) Nedere del av Vårveien som er ny - ligger nesten alle lokkene 5 cm under asfalt nivået til kjørebanen. Dette tar dere sikker på befaring med entreprenøren som gravde der i 2 år. Har vel kanskje ikke vært ferdigbefaring på arbeidene?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter