Tilbake til alle rapporter

Bare mørklagte gatelys i hele området.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:15, man. 14 september 2020

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vågan 5 minutter senere

Samtlige gatelys i Falkveien og Kongsvatnveien (fra Esso og forbi kommuneverkstedet) er mørklagte. Det har ikke vært lys i disse i hele høst.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:26, man. 12 oktober 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:53, tir. 10 november 2020

  • Etter noen dager ble lysene på halve strekningen (bakken opp fra Kiwi/Esso) reparert. Pr nå er ett eller to av disse fremdeles ute av drift. De resterende gatelysene, dvs fra husene i Falkveien 9/10 og videre innover Falkveien, er fremdeles helt mørke. Det er en ganske lang veistrekning uten lys.

    Publisert anonymt 17:53, tir. 10 november 2020

  • Nye gatelys ble satt opp sent i høst.

    Publisert anonymt 18:06, fredag 16 april 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter