Tilbake til alle rapporter

Trenger gangfelt.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 14:45, ons. 16 september 2020

Sendt til Brønnøy og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Mangler gangfelt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?