Tilbake til alle rapporter

Lange dype langsgående kanter i asfalten.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Eli Blålid 19:05, ons. 16 september 2020

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det er vanskelig å komme over disse kantene med rullestol. Jeg må benytte denne inngangen når jeg skal på legekontoret siden dør/inngangsparti mot sjøgata er nesten umulig å benytte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:21, ons. 14 oktober 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:59, tor. 12 november 2020

  • Kantene er fortsatt der. Det har ikke skjedd noe. Det er det eneste stedet en kan komme opp på fortauet, neste sted er langt unna.

    Sendt inn av Eli Blålid 02:59, tor. 12 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter