Tilbake til alle rapporter

Løst skilt ''Slettebrekklia''

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 19:18, onsdag 16 september 2020

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Det er observert at eksisterende skilt- og skiltstolpe i Slettebrekklia er løst. Skiltet er ikkje festet til stolpe, og stolpe er ikkje festet til fundament. Det er skummelt om det løsner og kommer til skade for barn og voksne som går forbi. I tillegg bør skiltet oppgraderes/fornyes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter