Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys av nor_dahle50@yahoo.com 07:29, fredag 18 september 2020

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Nå er det tredje året dette gatelyset ikke virker. Dette er utenfor Oskar skaugsvei 1 7088 Heimdal.(på andre siden av gata). Dette har vært rapportert mange ganger til kommunen uten at de har utbedret dette. Hilsen Norodd Magne Dahlen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:37, fredag 16 oktober 2020

  • Vi har kontaktet kommunen mange ganger, uten at de har ordnet dette.

    Sendt inn av nor_dahle50@yahoo.com 10:37, fredag 16 oktober 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter