Tilbake til alle rapporter

Flere hull i veien, skapt av diesel/bensin søl fra kjøretøy

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:50, lør. 19 september 2020

Sendt til Flora og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Hullene er på de samme plassene som forrige gang jeg meldte i fra om hull i vei. Problemet er det samme. Det er et kjøretøy som drypper diesel/bensin/olje som løser opp bindemiddelet i den kalde asfalten. Og etterpå kjører andre biler over og sprer asfaltgrusen.

Det er flere hull enn det som kommer frem av bildene. Der det forekommer mest søl, er der det er buss stopp. Sølet er mest synlig i regnvær. Det er mest sannsynlig at Firda Billag har en eller flere busser som leke diesel.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter