Tilbake til alle rapporter

Slitte skilt + Skiltstolpe ligger på bakken

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 18:51, søn. 20 september 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 4 minutter senere

På grusstien opp til Skeidar/Right Price Tile er det to skilt som er veldig slitte. Skiltstolpen på bildet til høyre, som er tatt like ved bygget i Amsrudvegen 2 ligger på bakken. Er antakelig blitt kjørt ned. Hvem har med vedlikeholdet her ?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skiltene har blitt skiftet ut denne uka.

    Publisert anonymt 16:59, ons. 23 september 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter